Cabanas Las Achiras
| Wi-Fi | Simbassäng Säsongsöppen utomhuspool | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Cabanas Las Achiras Sierra de la Ventana med 2 sovrum, som har en pool och plats för upp till 4 personer, ligger cirka 25 minuters promenad från Balneario "Los Angelitos".
I den här villan bor du inom 1 km från Capilla de Lourdes och nära Capilla Nuestra Senora De Lourdes.
Villan med 1 badrum erbjuder gästerna utsikt över trädgården. I badrummet finns även en bidé, en separat toalett och en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom kylskåp, ugn och köksredskap. Restaurangen Helados Grego's, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger cirka 10 minuter bort med bil.
- Lokala sevärdheter
- Radio Tren633 km
- Sendero Claro Oscuro847 km
- Estancia Mahuida Co621 km
- Base Cerro Ceferino690 km
- Club Atletico Ventana1109 km
- Capilla Nuestra Senora De Lourdes996 km
- Balneario la Hoya280 km
- Cerro del Amor o Ceferino582 km
- Estacion Ferroviaria Sauce Grande524 km
- Dique730 km
- Flygplatser
- Bahia Blanca Flygplats106 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
- Eldstad
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Trädgård
- Pool med utsikt
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Cabanas Las Achiras en trådlös internetanslutning?
Ja, Cabanas Las Achiras erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på Cabanas Las Achiras?
Ett komplett kök finns på Cabanas Las Achiras. - ❓
Tillåter Cabanas Las Achiras husdjur?
Cabanas Las Achiras tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Cabanas Las Achiras?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Cabanas Las Achiras.